They.pl z obsługą Pracuj.pl w zakresie content marketingu

Agencja digital marketingu They.pl w ramach współpracy zajmuje się strategią optymalizacji i rozbudowy treści w obszarze domeny Pracuj.pl. Odpowiedzialna jest również za dbałość o wysoką jakość treści, zarówno edukacyjnych, jak i poradnikowych, które pojawiają się na platformie.

Pracuj.pl to największy polski serwis rekrutacyjny – odwiedza go co miesiąc ponad 4,5 milionów internautów, otrzymując dostęp do ofert pracy, indywidualnych raportów zarobków, szablonów rekrutacyjnych oraz porad zawodowych. To także jedna z najcenniejszych polskich marek w obszarze usług i serwis rekrutacyjny najczęściej rekomendowany przez pracodawców w Polsce.

Współpraca Grupy Pracuj z agencją They.pl obejmuje przygotowanie analizy oraz audytu content marketingowego, a także zaplanowanie i wdrożenie strategii content marketingowej. Celem zadań powierzonych agencji jest wzrost parametrów KPI – m.in. ruchu w domenie Pracuj.pl dzięki wygenerowaniu wartościowych treści, a ponadto wzrost zaangażowania użytkowników w ramach contentu.

W ramach dotychczasowej współpracy agencja They.pl przygotowała dla Grupy Pracuj m.in. optymalizacje artykułów istniejących oraz kilkadziesiąt nowych artykułów o szerokim zakresie tematycznym, skierowanych do różnych grup odbiorców zainteresowanych rynkiem pracy i rozwojem kariery. Treści zasilają serwisy contentowe należące do Pracuj.pl – porady.pracuj.pl, zarobki.pracuj.pl i cv.pracuj.pl.

---

They.pl to agencja digital marketingu realizująca działania w zakresie komunikacji marketingowej w internecie, reklamy online, performance marketingu, eCRM oraz wzrostu e-commerce na rynkach PL, CEE i DACH. Pracuje m.in. dla takich firm i organizacji jak: Allegro, Booking.com, Bridgestone, CCC, Dr Irena Eris, H&M, ING, Nestlé, New Balance, Polska Bezgotówkowa, Roche, RTV Euro AGD, The Body Shop, Tubądzin, Vaillant, Velux czy Żabka.


Napisz do nas